Produkcja maszyn przemysłowych i obróbka metalu

WEHA Sp. z o. o.
Spawanie konstrukcji metalowych Wałbrzych, Spawanie aluminium Lubin, Spawanie konstrukcji metalowych Legnica, spawanie aluminium, spawanie konstrukcji metalowych, Metal-Jawor

Spawanie konstrukcji metalowych Wałbrzych

Jeśli chodzi o spawanie konstrukcji metalowych Wałbrzych jest lokalizacją, w której prowadzimy szeroką działalność. Nasza oferta opiera się na spawaniu konstrukcji metalowych i aluminiowych wieloma rożnymi metodami, a zaplecze techniczne, które posiadamy, pozwala nam tworzyć konstrukcję w praktycznie każdym kształcie. Na dolnym śląsku posiadamy szeroką bazę zadowolonych klientów, z którymi mieliśmy przyjemność pracować i którzy wracają do nas regularnie, jeśli znów potrzebują podobnych usług. Wiedzą bowiem, że u nas zrealizują każdy projekt.
Jesteśmy firmą na tyle elastyczną, że na zamówienie klientów potrafimy stworzyć konstrukcję zarówno mało, jak i wielkogabarytową - na własnym materiale lub na dostarczonym przez klienta. Ta elastyczność sprawia, że współpracujemy z wieloma firmami, o różnym stażu funkcjonowania na rynku. Dlatego jeśli chodzi o spawanie konstrukcji metalowych Wałbrzych i okolice, jesteśmy firmą, do której warto się udać. Możemy wykonać zlecenie w oparciu o nasz autorski projekt lub dostarczony przez zainteresowanego.