Produkcja maszyn przemysłowych i obróbka metalu

WEHA Sp. z o. o.
Spawanie aluminium Środa Śląska, Spawanie aluminium Wałbrzych, Spawanie konstrukcji metalowych Legnica, spawanie aluminium, Metal-Jawor

Spawanie aluminium

Spawaniem aluminium zajmują się doświadczeni profesjonaliści, którzy mają na co dzień dostęp do nowoczesnych i rozbudowanych maszyn. Spawanie aluminium Wałbrzych wykorzystuje przede wszystkim bogate zaplecze technologiczne. W ten sposób usługi przeprowadzane są sprawnie i bezbłędnie. Konstrukcje wykonywane są w przeróżnych kształtach oraz formatach, zgodnie ze uzyskanymi wcześniej zleceniami. Spawanie obejmuje zarówno elementy małogabarytowe, jak i te o bardzo dużych gabarytach.
Osoby, które zajmują się spawaniem takich elementów muszą posiadać w tym zakresie specjalistyczne uprawnienia. Nie może się tym zajmować zwykły pracownik, który nie posiada takich uprawnień, to bardzo niebezpieczne i nierozsądne działanie. Konstrukcje aluminiowe spawane są różnorodnymi metodami, m.in. TIG, MAG, MIG oraz ręcznie. Regularne realizowanie takich usług wymaga dostępu do rozbudowanego parku maszynowego. Podczas przeprowadzanych usług prowadzona jest niezbędna dokumentacja działań, nad którą pracuje dział projektowy.