Produkcja maszyn przemysłowych i obróbka metalu

WEHA Sp. z o. o.
Spawanie aluminium Środa Śląska, Spawanie konstrukcji metalowych Lubin, Spawanie aluminium Legnica, Spawanie konstrukcji metalowych Wałbrzych, spawanie aluminium, spawanie konstrukcji metalowych, Metal-Jawor

Spawanie konstrukcji metalowych w Lubinie

Spawanie konstrukcji metalowych Lubin odbywa się na bardzo wysokim poziomie technologicznym. Podczas tego typu prac pracownicy posiadający szerokie uprawnienia wykorzystują nowoczesne maszyny z rozwijających się parków maszynowych. Każde zamówienie kontrolowane jest przez doświadczonego kierownika produkcji, aby elementy były spawane bezbłędnie, a efekt końcowy zadowolił klienta. W trakcie tego typu usług wykorzystuje się metodę ręczną, TIG, MIG, MAG oraz spawanie łukowe. Wszystko zależy od rodzaju uzyskanego zlecenia.
Przy pomocy prac spawalniczych powstaje wiele ciekawych elementów, które potem wykorzystuje się na rozbudowanych placach budowy lub też w pojazdach i maszynach. Ważne jest jednak to, aby do prac spawalniczych przystępowały jedynie specjalnie przeszkolone osoby. Wszystko odbywa się z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa, w przygotowanej do tego odzieży wraz z niezbędnymi akcesoriami, np. maską. Realizując takie prace nie można zapomnieć o prowadzeniu codziennej dokumentacji, nad czym pracują doświadczeni projektanci i inżynierowie.