Profesjonalna usługa spawania metalu w Wałbrzychu

Jeden z podstawowych rodzajów oferowanych przez nas usług stanowi spawanie metali. W ramach realizacji powierzonych nam w tym zakresie zadań, korzystamy z ręcznego spawania łukowego, realizowanego przy wykorzystaniu gazów ochronnych, metodami takimi jak: TIG, MIG oraz MAG.

Dysponując bogatym i nowoczesnym zapleczem technologicznym oraz maszynowym, jesteśmy w stanie wykonać spawanie konstrukcji metalowych niemal dowolnej wielkości i w ramach każdego kształtu. Podejmujemy się zarówno zleceń drobnych, jak i bardziej wymagających, które obejmują elementy o wadze końcowej sięgającej nawet kilkunastu ton. W zależności od Państwa preferencji, wszelkie usługi dostępne w naszej ofercie wykonujemy, bazując na materiałach własnych lub otrzymanych w ramach zlecenia.

Realizując działania takie jak spawanie konstrukcji aluminiowych i stalowych, możemy zapewnić naszych Klientów o najwyższej jakości końcowego wyrobu, ponieważ nad każdym etapem przedsięwzięcia nieustannie czuwa dedykowany specjalista, wyznaczony w celach nadzoru.

Serdecznie zapraszamy do współpracy klientów z Wałbrzycha i okolic. Gwarantujemy, że jeśli chodzi o spawanie aluminium, nasza firma wyróżnia się dużym doświadczeniem oraz pełnym profesjonalizmem.

Kontakt:

"METAL-JAWOR" Sp. z o. o.

ul. Wiejska 2
59-400 Jawor

NIP: 695-13-46-385
Regon: 390637554

tel.: +48 76 870 37 00
fax: +48 76 870 30 46

mail: metal@metal-jawor.pl

Pełne dane kontaktowe:
www.metal-jawor.pl/kontaktBaza naszych klientów obejmuje następujące miasta: