Oferujemy spawanie najwyższej jakości - Lubin

Nasza firma posiada wykwalifikowaną kadrę pracowników oraz zaawansowane maszyny, dzięki którym spawanie konstrukcji aluminiowych oraz metalowych przebiega szybko i sprawnie. Dbamy o to, aby klienci zawsze otrzymywali zadowalający efekt. Nasze usługi spawania obejmują Lubin i jego okolice.

Posiadany park maszynowy pozwala na spawanie konstrukcji metalowych o małych i dużych rozmiarach, których waga może sięgać nawet kilkunastu ton. Aby mieć pewność, że spawanie aluminium lub metali odbywa się zgodnie z zasadami sztuki, korzystamy ze sprawdzonych metod: MIG, MAG, TIG oraz spawania łukowego ręcznego. Nie mają one ograniczeń dotyczących kształtu czy formatu domyślnej konstrukcji.

Spawanie metali odbywa się na podstawie zaleceń klientów, ale proponujemy również własne projekty, które są przygotowywane przez specjalistów. Służymy również doradztwem w tej kwestii.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego w sprawie spawania konstrukcji metalowych w Lubinie. Oferujemy niskie ceny usług oraz profesjonalne podejście.

Kontakt:

"METAL-JAWOR" Sp. z o. o.

ul. Wiejska 2
59-400 Jawor

NIP: 695-13-46-385
Regon: 390637554

tel.: +48 76 870 37 00
fax: +48 76 870 30 46

mail: metal@metal-jawor.pl

Pełne dane kontaktowe:
www.metal-jawor.pl/kontaktBaza naszych klientów obejmuje następujące miasta: