Najwyższa jakość spawania – Legnica

Zapewnienie wysokiej jakości usług w mieście takim, jak Legnica jest dla nas priorytetem. Z tego powodu nasz nowoczesny park maszynowy jest dostępny również dla mieszkańców tego miasta.

Oferujemy spawanie konstrukcji aluminiowych oraz metalowych niezależnie od ich wielkości. Dzięki doświadczeniu naszej kadry oraz posiadaniu specjalistycznych narzędzi możemy podjąć się zleceń zarówno na małe konstrukcje, jak i wielkogabarytowe – o wadze sięgającej nawet kilkunastu ton. Spawanie metali oraz aluminium odbywa się za pomocą skutecznych i pewnych metod.

Spawanie konstrukcji metalowych to zaledwie zwieńczenie całego zlecenia. Z naszej strony oferujemy również przygotowanie projektu na życzenie klienta. Realizujemy także projekty nadesłane przez zleceniodawców. Spawanie aluminium na wszystkich etapach jest doglądane przez naszych specjalistów.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego wszystkich zainteresowanych spawaniem konstrukcji metalowych w Legnicy. Z przyjemnością udzielimy szczegółowych informacji na ten temat oraz bezpłatnie wycenimy usługę.

Kontakt:

"METAL-JAWOR" Sp. z o. o.

ul. Wiejska 2
59-400 Jawor

NIP: 695-13-46-385
Regon: 390637554

tel.: +48 76 870 37 00
fax: +48 76 870 30 46

mail: metal@metal-jawor.pl

Pełne dane kontaktowe:
www.metal-jawor.pl/kontaktBaza naszych klientów obejmuje następujące miasta: