Spawanie aluminium oraz metalu – Jelenia Góra

Nasza firma oferuje spawanie konstrukcji aluminiowych na terenie Jeleniej Góry oraz okolic. Posiadamy nowoczesny park maszynowy, który umożliwia tworzenie małych konstrukcji oraz tych wielkogabarytowych. Spawanie metali również jest podstawą funkcjonowania firmy. W mieście takim jak Jelenia Góra możemy bardzo szybko zrealizować każde zamówienie.

Spawanie konstrukcji metalowych oraz aluminiowych odbywa się za pomocą zróżnicowanych technik, takich jak spawanie łukowe ręczne i MIG, MAG, TIG. Dzięki nim możemy uzyskać odpowiednie efekty – bez względu na kształt i format konstrukcji, która ma powstać. Spawanie aluminium i metali odbywa się pod nadzorem ze strony wykwalifikowanych specjalistów, którzy mogą również zająć się zaprojektowaniem zamówionej struktury. Oczywiście, nasza firma wykonuje również prace na podstawie schematów przysłanych przez klientów.

Zainteresowanych spawaniem konstrukcji aluminiowych w Jeleniej Górze, a także spawaniem metali, zachęcamy do kontaktu z nami. Z przyjemnością udzielimy szczegółów dotyczących usługi i wyślemy wycenę.

Kontakt:

"METAL-JAWOR" Sp. z o. o.

ul. Wiejska 2
59-400 Jawor

NIP: 695-13-46-385
Regon: 390637554

tel.: +48 76 870 37 00
fax: +48 76 870 30 46

mail: metal@metal-jawor.pl

Pełne dane kontaktowe:
www.metal-jawor.pl/kontaktBaza naszych klientów obejmuje następujące miasta: