Spawanie metali i konstrukcji metalowych – Bolesławiec

W miejscowości takiej jak Bolesławiec występuje duże zapotrzebowanie na usługi spawania. Nasza firma odpowiada na tę potrzebę, udostępniając klientom nowoczesny i zaawansowany park maszynowy. Za jego pomocą spawanie konstrukcji aluminiowych oraz metalowych może odbywać się tanim kosztem, a realizacja zleceń przebiega bardzo szybko i terminowo.

Oferujemy spawanie metali z wykorzystaniem sprawdzonych metod: łukowego ręcznego, MIG, MAG oraz TAG (z gazami ochronnymi). Dzięki temu łatwiej dopasować efekt końcowy do wymagań naszych zleceniodawców. Spawanie konstrukcji metalowych odbywa się wieloetapowo, pod ścisłą kontrolą specjalisty ds. jakości. Profesjonalna kadra zajmuje się również opracowywaniem projektów, ale spawanie aluminium czy metali może zostać zrealizowane na podstawie szczegółowych wytycznych klientów.

Na zamówienia czekamy pod naszym adresem mailowym lub numerem telefonu. Kontaktując się z nami można otrzymać informacje dotyczące wyceny usługi spawania konstrukcji metalowych w Bolesławcu. Zapraszamy do wysyłania nam pytań.

Kontakt:

"METAL-JAWOR" Sp. z o. o.

ul. Wiejska 2
59-400 Jawor

NIP: 695-13-46-385
Regon: 390637554

tel.: +48 76 870 37 00
fax: +48 76 870 30 46

mail: metal@metal-jawor.pl

Pełne dane kontaktowe:
www.metal-jawor.pl/kontaktBaza naszych klientów obejmuje następujące miasta: