Precyzyjne gięcie blach – Lubin i okolice

Jeśli chodzi o gięcie metalu, nasza firma może pochwalić się niezwykle dużym doświadczeniem w tym zakresie. Ze względu na fakt, iż zajmujemy się świadczeniem usług tego rodzaju od wielu lat, jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom doskonałą jakość wyrobów, przy utrzymaniu jednych z najniższych cen na rynku.

Podstawową maszyną, z której od 2012 roku korzystamy do realizacji zleconych nam przedsięwzięć, jest niezwykle efektywna prasa krawędziowa PPEC-5, od powszechnie cenionego w branży producenta - LVD Group. Wykonywane za jej pośrednictwem gięcie blach cechuje się m.in.:

•    całkowitą powtarzalnością końcowych wyrobów, pozwalającą nam na seryjną produkcję wielu identycznych elementów,
•    istotnie skróconym czasem obróbki,
•    zoptymalizowanym gospodarowaniem wykorzystywanych materiałów, redukującym ilość nieużytków i zapewniającym niższe koszty zarówno dla nas, jak i dla klienta,
•     bardzo dużą precyzją gięcia metalu, co z kolei umożliwia nam podejmowanie się zleceń o niemal dowolnym stopniu skomplikowania.

Nasza prasa krawędziowa dysponuje maksymalną siłą nacisku w wysokości 1700 KN i może zostać wykorzystana do obróbki elementów, których długość obejmuje do 427 cm.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby zainteresowane usługą gięcia metalu w Lubinie.

Kontakt:

"METAL-JAWOR" Sp. z o. o.

ul. Wiejska 2
59-400 Jawor

NIP: 695-13-46-385
Regon: 390637554

tel.: +48 76 870 37 00
fax: +48 76 870 30 46

mail: metal@metal-jawor.pl

Pełne dane kontaktowe:
www.metal-jawor.pl/kontaktBaza naszych klientów obejmuje następujące miasta: