Precyzyjne gięcie blach – Jelenia Góra

Jelenia Góra oraz jej okolice mogą liczyć na profesjonalne usługi dotyczące gięcia detali oraz blach, które świadczy nasza firma. Oprócz tego możemy zająć się również doradztwem – nasi specjaliści chętnie pomogą w dobraniu najefektywniejszego rozwiązania dla naszych klientów.

Gięcie metalu odbywa się za pomocą zaawansowanej maszyny. Nasza krawędziarka cechuje się dużą szybkością wykonywania zadań i możliwością osiągnięcia 100% powtarzalnych kształtów. To pozwala na stworzenie nieograniczonej liczby elementów o takich samych właściwościach. Dzięki temu gięcie blach (ze stali, aluminium czy innych materiałów) zapewnia niskie koszty produkcji po stronie klienta. Krawędziarka nie pozostawia również po sobie zbędnych odpadów, więc jest przyjazna dla środowiska.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą gięcia blach w Jeleniej Górze. W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy celem wyceny usługi. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dlatego ostateczny koszt ustalamy wraz z klientem. Wycena jest bezpłatna.

Kontakt:

"METAL-JAWOR" Sp. z o. o.

ul. Wiejska 2
59-400 Jawor

NIP: 695-13-46-385
Regon: 390637554

tel.: +48 76 870 37 00
fax: +48 76 870 30 46

mail: metal@metal-jawor.pl

Pełne dane kontaktowe:
www.metal-jawor.pl/kontaktBaza naszych klientów obejmuje następujące miasta: